Star Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Il mondo è così orribile come credi ?!

2 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:15 am

Se tranti pe burta pe pat , adancindu-si capul printre perne . Tocmai terminase de despachetat toate cele zece valize si genti ce le avea cu el . Nu s-a gandit niciodata ca avea atat de multe lucruri .
Inca nu se simtea la locul lui in acea camera , in acel loc . Trebuia sa se obisnuieze , desigur .
Avea o durere de cap enervanta , dar stia ce trebuia sa faca : sa astepte . Asa facea mereu doar , nu-i placeau pastilele sau alte medicamente .
Se ridica in fund , ciufulindu-si parul .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:17 am

Am intrat plictisita in academie privind in jur.Era destul de liniste la ora aceea dar nu imi pasa.Urcam incet scarile,spre primul etaj si mai sa ma impiedic la cat de incet urcam.Am ajuns intr-un final la primul etaj si am inaintat spre hol privind camerele.Plictisita ma opresc in fata unei usi batand de cateva ori si rezemandu-ma apoi cu spatele de perete privind tavanul.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:23 am

Tresari , privind intrebator usa . Normal , poate era vreun administrator ca sa-i spuna ca facuse ceva gresit.. sau cine stie . Isi dadu ochii peste cap , si zapacit cum era , se ridica din pat impiedicandu-se de propriile picioare . Spre norocul lui nu cazuse , asa ca se indrepta spre usa deschizand-o incet .
Stranse putin din dinti , si privi persoana din fata sa . Isi freca ochii cu ambele maini , caci nu-i venea sa creada .
O trase destul de brusc pe fata la pieptul lui , strangand-o destul de puternic .
- Esti aici.. sopti infundat .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:24 am

Am ramas uimita,luandu-ma pe nepregatite dar stiam deja cine era.L-am imbratisat la randul meu zambind cald si frecandu-mi capul de peiptul sau.
-Mi-a fost dor de tine.soptesc la randul meu si zambind.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:28 am

O trase pe fata in camera , inchizand usa cu piciorul . Avea o mie de intrebari in cap .
Ii dadu intr-un final drumul , nu vroia s-o sufoce , bineinteles .
- Dar parca.. erai... ramasesei... se balbaia usor caci nu stia nici el exact ce vroia sa spuna .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:29 am

Am inceput sa rad rezemandu-ma cu spatele de perete si privindu-l atenta.
-Nu am inteles absolut nimic din ce ai zis.spun amuzata si ciufulindu-l apoi cum faceam mai tot timpul.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:32 am

- Nici eu . isi puse mainile pe solduri . Mai mai.. da' se vede ca ai crescut draga . se concentra pe chipul ei , coborand mai jos pe formele sale , si ridicand o spranceana .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:32 am

-La naiba Kei nu te mai uita asa la mine,ca imi dai impresia ca vrei sa ma violezi.spun chicotind si sarutandu-l pe obraz apoi.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:35 am

- Zau ? zambi pervers . Pai cum ai zis , iti dau doar impresia . facu un pas in spate . I-a loc si .. sa te servesc cu ceva ? adauga .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:36 am

-Da cu un sarut.spun ironica.Imi place peretele tau si dupa zambetul ala chiar te gandeai sa o faci.spun scotand limba la el.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:41 am

Zambi si mai pervers la prima replica a Izabellei . Dadu din umeri , apropiindu-se de ea si ducandu-si mainile dupa talie ei . Isi lipi buzele de ale sale , infiltrandu-si limba prin gura ei si jucandu-se cu a ei .
Continua jocul un minut sau mai putin , oprindu-se intr-un final .
- Sa nu spui ca nu te-am multumit . ii facu cu ochiul . Anunta-ma cand mai vrei .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:43 am

Imi tineam mainile pe dupa gatul sau,zambind usor si lipindu-mi din nou buzele de ale sale.
,,Acum?"ma gandesc usor amuzata stiind ca imi azuea gandurile.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:51 am

Zambi in coltul gurii , gandindu-se la un "ok" chiar daca nu-l putea auzi . Incepu din nou acel joc pasional , frecandu-si de data asta limba de a ei . Era exceptional de .. placut .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 11:52 am

M-am sprijinit din nou cu spatele de perete,frecandu-mi limba de a lui si tragandu-l mai aproape de mine.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 11:59 am

Isi plimba mainile pe talia ei , coborand incet pe picior . A intrerupt sarutul cateva clipe pentru a o saruta pe gat , apropiindu-se de urechea sa .
- Esti sigura ? Nu mai sunt ca atunci . ii sopti , intr-adevar , se schimbase destul de mult .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 12:01 pm

-Depinde ce ai vrea de la mine.soptesc la randul meu muscandu-mi apoi buzele cand i-am simtit mana pe piciorul meu.SI nu doar tu te-ai schimbat.murmur.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 12:03 pm

- Pai ... doar ma cunosti . chicoti foarte incet , muscand-o de lobul urechei . Mda , ai dreptate , nu numai eu . dadu din umeri , chiar daca nu-i pasa foarte mult de schimbari sau nu .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 12:05 pm

-Da,dar chiar tu ai spus-o ca te-ai schimbat.Vreau sa aud cele doua cuvinte si sunt a ta.soptesc pe un ton provocator.Stiam ca stia ce vream sa aud,dar vream sa fie si adevarat.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 12:10 pm

- Crezi ca meriti cuvintele alea din partea mea ? ridica o spranceana , punand o mana pe perete si privind-o atent .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 12:12 pm

-Tu ce crezi?intreb scotand un oftat si privindu-l in ochi.Tu stii ca in tot acest timp doar la tine mam gandit si nu mam mai uitat dupa nici un baiat?asa ca decizia este a ta.continui pe un ton calm fara sa imi feresc privirea de a sa.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 12:17 pm

Ii apuc barbia intre degete .
- Zau ? Deci ai fost cam chinuita . chicoti , sarutand-o bland dar nu inainte de a-i murmura un "te iubesc" .
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 12:19 pm

,,Si eu te iubesc"ma gandesc raspunzandu-i la sarut si inchizandu-mi ochii zambind in sinea mea.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 12:23 pm

Isi strecura mana pe sub fusta ei , continuand sarutul mangaindu-i limba , dupa care cobora saruturile pe gat , din ce in ce mai jos .


Ultima editare efectuata de catre Kei in Sam Ian 29, 2011 1:00 pm, editata de 1 ori
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Izabella Sam Ian 29, 2011 12:25 pm

Mi-am lasat capul pe spate tresarind simtindu-i mana dar nu il oprisem.In fond cam asta era ceea ce imi doream.Imi treceam intre timp degetele peste spatele sau.
Izabella
Izabella

Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Kei Sam Ian 29, 2011 12:29 pm

Incepu sa-i de-a bluza jos , punandu-i mana pe sutienul acesteia . Ii masa unul dintre sani dupa care o saruta iar , muscand-o de limba de data asta .


Ultima editare efectuata de catre Kei in Sam Ian 29, 2011 1:00 pm, editata de 1 ori
Kei
Kei

Mesaje : 46
Data de înscriere : 29/01/2011

Sus In jos

Il mondo è così orribile come credi ?! Empty Re: Il mondo è così orribile come credi ?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum